ODKRYJ ŚWIAT
RZECZYWISTOŚCI ROZSZERZONEJ

TWORZENIE STRON WWW W WORDPRESS

WordPress już od dawna nie jest tylko platformą dla blogerów. To zaawansowany system zarządzania treścią (CMS), z którego korzysta ogromna rzesza zadowolonych użytkowników. Na oprogramowaniu WordPress powstają zaawansowane portale, sklepy internetowe jak również proste, nieskomplikowane witryny.

WordPress łączy prostotę obsługi oferowaną przez systemy zarządzania treścią z otwartą platformą pozwalającą na realizację nawet najbardziej wymagających projektów. Ogromna społeczność skupiona wobec platformy WordPress, bogata dokumentacja techniczna i niezliczona ilość wtyczek, szablonów i rozszerzeń do WP, pozycjonuje ten system w ścisłej światowej czołówce technologii do budowania stron www.

Tworzenie stron www w WordPress nie wymaga programowania, zaś samo utrzymanie strony i aktualizacja jej treści jest bardzo prosta do przyswojenia nawet dla osób nie mających doświadczenia informatycznego.

USŁUGI WORDPRESS

W Actum Lab projektujemy i tworzymy strony internetowe oparte na technologii WordPress. Wykorzystujemy najlepsze praktyki, elastyczne szablony www, zaś projekt zawsze powstaje w oparciu o wytyczne Klienta. Tworzone przez nas strony są w pełni responsywne i dostosowane do każdego typu urządzenia i systemu operacyjnego.

Oferujemy pełne wsparcie w procesie tworzenia strony www w WordPress. Przeprowadzamy niezbędne analizy, szkolimy użytkowników końcowych, jak również utrzymujemy i optymalizujemy witrynę. Świadczymy również usługi pozycjonowania witryny (SEO) w wyszukiwarkach. Implementujemy na tworzonych przez nas stronach narzędzia analityczne i remarketingowe (Facebook Pixel, Google Analytics, Hotjar etc.).

WordPress Theme built by Shufflehound. Powered by Actum Lab, all rights reserved.