ODKRYJ ŚWIAT
RZECZYWISTOŚCI ROZSZERZONEJ

 RZECZYWISTOŚĆ ROZSZERZONA W MOTORYZACJI

Rzeczywistość rozszerzona w motoryzacji – Actum Lab opracowuje autorskie, innowacyjne rozwiązania wykorzystujące AR w branży motoryzacyjnej. Tuningowanie wyglądu rzeczywistego samochodu za pomocą aplikacji mobilnej i Augmented Reality? Nic prostszego - nasze rozwiązania to umożliwiają. Nasza firma przygotowuje aplikacje „szyte na miarę” i dostosowane dla najbardziej wymagających klientów, jak również umożliwia małym firmom z niskimi budżetami na wykorzystywanie technologii Augmented Reality za pomocą naszych  autorskich rozwiązań Actum Lab, umieszczonych w chmurze i oferowanych z modelu abonamentowym.

ZASTOSOWANIE AR W MOTORYZACJI

  • Felgi samochodowe - nasza technologia pozwala potencjalnemu klientowi na „wirtualne” przymierzenie i dopasowanie nowej felgi samochodowej do jego auta za pomocą aplikacji mobilnej na smartfony lub tablety. Użytkownik nie potrzebuje w żaden sposób oznaczać koła samochodu. Nasze autorskie rozwiązania pozwalają na profesjonalne dobranie felg samochodowych tylko i wyłącznie za pomocą aplikacji mobilnej.

 

  • Dodatki do samochodów - Podobnie jak w przypadku felg samochodowych, użytkownik może dobrać inne dodatki do swojego auta (spojlery, owiewki, naklejki), by zwizualizować swój projekt. Dostawcy tego typu produktów, szukających wyróżnienia spośród konkurencji otrzymują idealne narzędzie do osiągnięcia efektu WOW wśród potencjalnych kupujących.

 

  • Wizualizacja modelu stworzonego w konfiguratorze - za pomocą technologii Rzeczywistości Rozszerzonej, stworzony w konfiguratorze model samochodu, może znaleźć się w skali 1:1 w bezpośrednim otoczeniu potencjalnego klienta. Pozwala to jeszcze bardziej wzmocnić wrażenia i zachęcić do zakupu skonfigurowanego auta.
WordPress Theme built by Shufflehound. Powered by Actum Lab, all rights reserved.