ODKRYJ ŚWIAT
RZECZYWISTOŚCI ROZSZERZONEJ

RZECZYWISTOŚĆ ROZSZERZONA DLA BIŻUTERII I ZEGARKÓW

Rzeczywistość Rozszerzona dla biżuterii i zegarków – posiadamy i tworzymy rozwiązania pozwalające wykorzystać Augmented Reality do promowania wytworów jubilerskich i zegarków wśród potencjalnych klientów. Nasza technologia pozwala na stworzenie „wirtualnej przymierzalni” pozwalającej potencjalnemu klientowi na przeglądanie oferty produktowej i „wirtualne” przymierzenie jej bez wychodzenia z domu. Tworzone przez nas rozwiązania, mogą być zintegrowane z istniejącym systemem e-commerce oraz istniejącymi aplikacjami mobilnymi. Dla małych i średnich przedsiębiorstw, oferujemy autorskie rozwiązanie Actum Lab dostarczane w modelu abonamentowym, pozwalające niskim kosztem i w bardzo szybkim czasie korzystać z zalet jakie niesie ze sobą technologia Augmented Reality oraz stworzyć własną aplikację mobilną promującą Państwa biznes.

SCENARIUSZE WYKORZYSTANIA

Actum Lab proponuje kilka standardowych scenariuszy wykorzystania opracowanych przez siebie technologii:

  • Aplikacje mobilne promujące produkty w postaci mobilnych katalogów. Rzeczywistość Rozszerzona pozwala w tym przypadku użytkownikowi na skorzystanie z „wirtualnej przymierzalni” w celu zorientowania się i poglądowego sprawdzenia wyglądu biżuterii lub zegarka jeszcze przed udaniem się do stacjonarnego punktu sprzedaży.
  • Aplikacje do wykorzystania w stacjonarnych punktach sprzedaży, przy wykorzystaniu standów, dużych ekranów i innych urządzeń multimedialnych. Scenariusz taki pozwala na wyróżnienie się wśród konkurencyjnych sklepów i przyciągnięcie do swojego punktu większej ilości potencjalnych klientów

KONSULTACJE, WARSZTATY I ANALIZY

Actum Lab z chęcią przeprowadzi konsultacje dotyczące możliwości wykorzystania technologii Augmented Reality w branży jubilerskiej. Oferujemy kompleksowe podejście – od etapu analizy, do wykonania i utrzymania aplikacji.

WordPress Theme built by Shufflehound. Powered by Actum Lab, all rights reserved.