ROZWIĄZANIE DLA PODŁÓG

Posiadamy autorskie rozwiązanie dla podłóg, oparte na Rzeczywistości Rozszerzonej, unikalne na skalę światową. Tworzymy innowacyjne aplikacje, wykorzystujące najnowszą technologię, dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających klientów.

Nasze rozwiązanie umożliwia użytkownikowi dobranie podłogi (paneli, wykładziny, płytek) do pomieszczenia, w którym się znajduje, poprzez jej wizualizację w czasie rzeczywistym. Aplikacja wykorzystuje nowoczesny czujnik głębokości – Structure 3D. Dodatkowo, zaawansowane techniki przetwarzania obrazu pozwalają na dopasowanie materiału w miejscu rzeczywistego położenia podłogi.

bridge1

POSIADAMY ROZWIĄZANIA DLA:

WYKŁADZIN

wykladziny

PANELI

panel

PŁYTEK

plytki

Oferujemy rozwiązanie przystosowane do rodzajów podłóg takich, jak wykładziny, panele, płytki podłogowe. W zależności od wymagań klientów, jesteśmy w stanie dopasować aplikację do indywidualnych potrzeb, niezależnie od rodzaju materiału podłogowego. Jesteśmy otwarci na propozycje oraz sugestie odnośnie dodatkowych materiałów do wizualizacji podłogi w oparciu o oczekiwania zleceniodawców.

Technologia

Wykorzystujemy zaawansowany czujnik Structure 3D, by odczytać dane otoczenia i dopasować materiał dokładnie tam, gdzie znajduje się podłoga, nawet w kompletnie umeblowanym pomieszczeniu!

Structure_Sensor

PRZETESTUJ APLIKACJĘ!

Jesteś ciekawy naszego rozwiązania?

Chciałbyś je przetestować?

Skontaktuj się z nami!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Masz jakiekolwiek pytania?

Chcesz poznać szczegółową ofertę?

Wypełnij formularz kontaktowy i wyślij nam wiadomość! Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak się da.

WordPress Theme built by Shufflehound. Powered by Actum Lab, all rights reserved.