Rzeczywistość rozszerzona w motoryzacji

Rzeczywistość rozszerzona w motoryzacji – Actum Lab posiada autorskie innowacyjne rozwiązania wykorzystujące AR dla branży motoryzacyjnej. Tuningowanie wyglądu rzeczywistego samochodu za pomocą aplikacji mobilnej i Augmented Reality? Nic prostszego -nasze rozwiązania to umożliwiają. Nasza firma przygotowuje aplikacje „szyte na miarę” i dostosowane dla najbardziej wymagających klientów, jak również umożliwia małym firmom z niskimi budżetami na wykorzystywanie technologii Augmented Reality za pomocą autorskich aplikacji Actum Lab. Zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi zastosowaniami oraz do kontaktu.

Rzeczywistość rozszerzona w motoryzacji – zastosowanie

Felgi samochodowe

Nasza technologia pozwala potencjalnemu klientowi na „wirtualne” przymierzenie i dopasowanie nowej felgi samochodowej do jego auta za pomocą aplikacji mobilnej na smartfony lub tablety. Z poziomu aplikacji, użytkownik może przejść bezpośrednio do sklepu internetowego celem dokonania zakupu.

Dodatki do samochodów

Podobnie jak w przypadku felg samochodowych, użytkownik może dobrać inne dodatki do swojego auta (spojlery, owiewki, naklejki), by zwizualizować swój projekt. Dostawcy tego typu produktów, szukających wyróżnienia spośród konkurencji otrzymują idealne narzędzie do osiągnięcia efektu WOW wśród potencjalnych kupujących.

Wizualizacja modelu stworzonego w konfiguratorze

Za pomocą technologii Rzeczywistości Rozszerzonej, stworzony w konfiguratorze model samochodu, może znaleźć się w skali 1:1 w bezpośrednim otoczeniu potencjalnego klienta. Pozwala to jeszcze bardziej wzmocnić wrażenia i zachęcić do zakupu nowego auta.

samochód w skali 1:1 w rzeczywistości rozszerzonej

Categories
WordPress Theme built by Shufflehound. Powered by Actum Lab, all rights reserved.