Rozszerzona rzeczywistość w branży meblarskiej i dywanowej

Rozszerzona rzeczywistość w branży meblarskiej i dywanowej – posiadamy gotowe rozwiązania wykorzystujące tę technologię. Nasze aplikacje są dostępne na platformy mobilne iOS oraz Android, w pełni responsywne (zarówno na telefony jak i tablety). Nasze rozwiązania to doskonały wybór pierwszej aplikacji mobilnej przedsiębiorstwa, która następnie z powodzeniem może być rozbudowywana o kolejne funkcjonalności. Oferujemy integrację funkcjonalności wykorzystującej Rzeczywistość Rozszerzoną z istniejącymi aplikacjami mobilnymi.

Rozszerzona rzeczywistość w branży meblarskiej – wykorzystanie

Dzięki Augmented Reality możliwe jest zasymulowanie przez użytkownika w domowych warunkach, w jaki sposób będzie prezentował się mebel lub element wyposażenia domu, którym interesuje się użytkownik. Dodatkowo aplikacja może zawierać dodatkowe funkcjonalności, typowe dla standardowych aplikacji mobilnych.

 

Posiadamy gotowe rozwiązania technologiczne Augmented Reality dla mebli, dywanów, okien i drzwi. Tworzymy rozwiązania szyte na miarę, opracowujemy konkretne scenariusze wykorzystania AR dla każdego przedsiębiorstwa. Nie wiesz, w jaki sposób Twój biznes może wykorzystać Rzeczywistość Rozszerzoną? Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na bezpłatne konsultacje.

rzeczywistość rozszerzona dla drzwi

Categories
WordPress Theme built by Shufflehound. Powered by Actum Lab, all rights reserved.