1-2 marca w Krakowie miała miejsce kolejna edycja wydarzenia, zgromadzająca w jednym miejscu najważniejszych graczy branży mobilnej. W tym roku odbyła się już po razy siódmy. Organizatorem konferencji był ClickMaster Polska. W spotkaniu wzięli udział profesjonaliści, którzy wykorzystują rozwiązania mobilne w swojej działalności zawodowej. Już od kilku lat jest to najbardziej prestiżowa nagroda, nazywana Oscarem branży mobilnej w Polsce.

Mobile Trends Awards to gala, podczas której firmom, z sukcesem posługującym się technologiami mobilnymi w swoich projektach, przyznawane są nagrody. Od siedmiu lat marki oceniane są pod względem kilku kryteriów, m.in.: perfekcja, innowacyjność, rozpoznawalność oraz dostosowanie do potrzeb użytkowników.

Materiały od organizatora – MTC 2018

Nominacja ARbus do Mobile Trends Awards 2018

Głosowanie MTA się odbywa w ramach konferencji Mobile Trends Conference. W tym roku nagrody otrzymują zwycięzcy w 10 kategoriach. Od 24 stycznia do 2 lutego na stronie konkursu, można było oddawać głosować na swoich faworytów.

W kategorii nr.9 “Innowacje” m.in. wystąpiły:

Packhelp (zapakuj.to) za aplikację Packhelp AR Mobil do projektowania, wizualizowania oraz mierzenia spersonalizowanych opakowań wykorzystując Apple ARKit. Ministerstwo Cyfryzacji za aplikację mObywatel oraz usługę mTożsamośćFOLX za sieć komórkową, działającą w aplikacji i w modelu subskrypcyjnym. XOXO wifi za prywatny, mobilny router, który zapewnia nielimitowany dostęp do Internetu w ponad 100 krajach. Actum Lab został nominowany za aplikację ARBus, która pozwala zobaczyć rzeczywisty czas przyjazdu autobusu lub tramwaju dzięki Rozszerzonej Rzeczywistości.

Nominacja Actum Lab – ARbus | Mobile Trends Awards

W konkursie został wzięty pod uwagę głos internautów, którzy wybierali swoich faworytów podczas głosowania online. Według decyzji internautów zwycięzcami zostali:

I miejsce – mBank za aplikację mobilną mBank PL w wersji 3.0,

II miejsce – Rossmann SDP za aplikację Rossmann PL,

III miejsce – Filmweb za mobilną wersję strony www.filmweb.pl.

Obrady Kapituły Konkursowej odbyły się w lutym. Wyłonionych zostało 10 najbardziej zasługujących na wyróżnienie projektów (po jednym w każdej z dziesięciu kategorii) i przyznano nagrody Mobile Trends Awards. Statuetki zostały wręczone podczas gali, która się odbyła 1 marca w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie.

Wyniki głosowania internetowego można zobaczyć pod poniżej umieszczonym linkiem.

 

Wyniki głosowania internautów: https://2018.mobiletrends.pl/mta/glosowanie

Powered by Actum Lab | www.actumlab.com |