MODELOWANIE I ANIMACJA 3D

Modelowanie i animacja 3D to nieodłączna część współczesnej technologii. Modele i animacje 3D coraz częściej wykorzystywana są nie tylko przez projektantów, lecz coraz powszechniej w sprzedaży, marketingu oraz innych procesach biznesowych. Modele 3D często służą jako wizualizacje i symulacje wzbogacające odbiór przez potencjalnych i istniejących klientów.

Modelowanie i animacja 3D powszechnie wykorzystywane są w grach, filmach i wizualizacjach. Przygotowanie dobrego modelu wymaga zaawansowanych specjalistycznych programów oraz co najważniejsze, utalentowanych modelerów 3D.

W Actum Lab tworzymy i implementujemy w naszych rozwiązaniach modele i animacje 3D produktów na podstawie zdjęć, rysunków, filmów, plików technologicznych lub innych materiałów dostarczanych przez Klienta. Na życzenie przeprowadzamy również projektowanie i wykonywanie modeli 3D od zera.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

MODELOWANIE 3D A RZECZYWISTOŚĆ ROZSZERZONA

Jeżeli posiadają Państwo własną bazę modeli lub animacji 3D, można je wykorzystać w aplikacji mobilnej opartej na Augmented Reality. Zapraszamy do zapoznania się ze świadczonymi przez nas usługami dotyczącymi tej technologii.

WordPress Theme built by Shufflehound. Powered by Actum Lab, all rights reserved.